Za górami, za lasami… a dokładnie na Czarnoleskiej Leśniczówce odbyło się jak co roku spotkanie z okazji Dnia Przedszkolaka oraz Dnia Chłopca. W tym roku na leśnej polanie pojawiło się wiele wspaniałych postaci z bajek. Jednak nie tak łatwo było je spotkać, aby zobaczyć daną postać z bajki nasi przedszkolacy musieli odgadnąć zagadki na ich temat. Dzielni przedszkolacy nie pomylili się ani razy i mogli spotkać się miedzy innymi z Czerwonym Kapturkiem i Wilkiem, Kubusiem Puchatkiem, Fioną i Shrekiem oraz Osiołkiem, Trzema Świnkami, Wędkarzem i Złotą Rybką, Łabędziem z Brzydkiego Kaczątka, Pinokiem, Jasiem, Małgosiom i Czarownicą, Kotem w Butach, Żabką, Pszczółką Mają i Guciem, Królewną Śnieżką i krasnoludkami, Kopciuszkiem i księciem, Calineczką i Królem Elfów…

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy przygotowali piękne stroje oraz z takim zaangażowaniem wzięli udział w przedstawieniu.

Podziękowania również dla Klubu Seniora w Czarnymlesie, za odegranie cudownej roli krasnoludków.

Dziękujemy również Panu Leśniczemu Łukaszowi Ławniczakowi, za udostępnienie terenu do zorganizowania naszego przedstawienia.