Wielkanocne świętowanie w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy już w poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r. Dzieci z grupy „Motyle” wykonały pracę plastyczną „Wielkanocny zajączek”, a grupa „Rybki” przygotowała pisanki.

Kolejne dni również obfitowały w wiele atrakcji – również w poniedziałek odwiedził nas Klub Seniora, a we wtorek dekorowaliśmy mazurki wielkanocne. Najciekawszym i najdłużej wyczekiwanym dniem była środa, ponieważ tego dnia w naszym przedszkolu pojawił się Zajączek Wielkanocny!

Już z samego rana Zajączek zawitał do przedszkola z koszykiem jajek na śniadanie. Zajączek Wielkanocny pojawił się ponownie wraz z koszyczkami wypełnionymi słodkościami. Nasz wielkanocny gość zaśpiewał z dziećmi piosenki, a także dał się zaprosić do tańca.

Odwiedziła nas również Pani Bernadeta Niełacna z koszykiem pełnym czekoladowych jajek, które otrzymała od Zajączka Wielkanocnego.

Dziękujemy Wielkanocnemu Zajączkowi i Pani Bernadecie za wizytę!