12 lutego 2016 w sali wiejskiej w Czarnymlesie odbyła się uroczystość przedszkolna WALENTYNKA DLA BABCI I DZIADKA.Oj ! działo się, działo i było bardzo wesoło. Piosenki i tańce przedszkolaków : cza- cza, tango, taniec nowoczesny i parodiowanie zespołu boney M spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Równie gromkie brawa otrzymali babcie i dziadkowie, którzy wzięli udział w konkursach : kto najładniej zatańczy tango ?, kto zbuduje z klocków najwyższą wieżę ? i która babcia narysuje najładniej portret dziadka ?

Uroczystość uświetnił występ chórzystów Klubu Seniora w Czarnymlesie. Wszyscy goście wrócili do domu z serduszkiem walentynkowym, a przedszkolacy ze słodyczami i czerwonym, balonowym serduszkiem. Tak wspaniałe spotkanie można zorganizować tylko przy dobrej współpracy i zaangażowaniu przedszkola, rodziców i gości. DZIĘKUJEMY !!! 🙂