Zdrowym być”

Co zrobić, aby zdrowym być? Na przykład dużo wody pić. Jeść owoce i warzywa, Gdyż to na cerę dobrze wpływa.

Dużo biegać, dużo ćwiczyć, Aby więcej już nie przytyć. Zjadać jabłko i marchewkę Zeby ładną mieć sylwetkę.

Unikać produktów z konserwantami, A na deser zajadać się owocami. Każdy człowiek to samo ci powie,

Że najważniejsze w życiu jest przecież zdrowie.

Przedszkolacy uczą się w przedszkolu o tym co robić, aby zdrowym być.  Maluszki same potrafią zrobić owocowe szaszłyki i częstować nimi starszaków. W edukacji zdrowotnej pomaga Calineczce emerytowana pielęgniarka Pani Lena Chmielina i Pracownicy Przychodni Lekarskiej w Czarnymlesie oraz Aptekarka, dlatego z okazji ich święta – delagacja przedszkolaków złożyła im najserdeczniejsze życzenia. DZIĘKUJEMY za miłą współpracę !!!