Już po raz trzeci w ramach projektu „Walizki wyobraźni” przedszkolacy i ich rodzice mieli okazją spotkać się w ramach cyklu  „Bajkowych podróży”. Po wejściu do sali dzieci otrzymywały świecące bransoletki, po to aby nie zgubić się w ciemności. Następnie wszyscy mali uczestnicy wraz ze swoimi opiekunami stworzyli piękne świąteczne lampiony. W świat ciemności zaprowadziły nas książki „Sekrety ciemności” oraz „Gra cieni”, które odnaleźliśmy idąc gwiezdną drogą. Światło, które pojawiło się w mroku pozwoliło nam przeobrazić się w różne postacie. Urządziliśmy także „świetlnego berka” oraz sprawdziliśmy jak działa nasz słuch w ciemności. Mamy nadzieję, iż po tym spotkaniu ciemność wydaje się być choć troszkę mniej straszna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym dzieciom i rodzicom za udział w ostatnim w tym roku kalendarzowym spotkaniu!