Już po raz piąty odbyło się w spotkanie integracyjne na leśnej polanie. Tym razem motywem przewodnim był DZIKI ZACHÓD. Każda grupa przedszkolna przygotowała dwa tańce w strojach kowbojskich nie obyło się również bez zabaw w udziałem rodziców. Panie z przedszkola otworzyły spotkanie tańcem kowbojskim. Zaprzyjaźniony klub seniora Czarnoleskie Nutki również zaprezentował taniec do piosenki „O Zuzanno”. Rada Rodziców z naszego przedszkola, również zrobiła niespodziankę i zatańczyła tanieć dla naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy, za przybycie zaproszonym gościom oraz Panu leśniczemu za udostępnienie leśniczówki. Dzieci nie tylko uczestniczyły w zabawach kowbojskich ale również obcowały ze wspaniałymi zwierzętami jakimi były Alpaki oraz odtańczyli wspólny taniec z szamanką Panią Agnieszką Łukaszyk.

Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali piękne stroje dla swoich pociech.