Przygody Calineczki Wiosna, to już druga odsłona przedstawienia w wykonaniu nauczycielek i pracowników przedszkola. W ramach innowacji pedagogicznej DOBRO „CALINECZKI”- GŁÓWNEJ BOHATERKI BAŚNI J.CH.ANDERSENA. W pierwszy dzień wiosny przedstawienie zaprezentowane zostało naszym przedszkolakom, którzy również aktywnie uczestniczyli w spektaklu.
Następnie w przedszkolu gościliśmy naszych przyjaciół Klub Seniora, którzy również wcielili się w rolę publiczności i obejrzeli nasze przedstawienie. Seniorzy jak zawsze przyszli do naszych przedszkolaków z niespodzianką od zajączka wielkanocnego oraz krótką inscenizacją wiersza Jana Brzechwy „Przyjście wiosny” Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas. Pomysłodawczynią, scenarzystka przedstawienia jest nasza Pani dyrektor Maria Radajewska , której bardzo dziękujemy za włożoną pracę w przygotowanie przedstawienia. Czekają nas jeszcze dwie odsłony przygód Calineczki, które będą miały miejsce w kolejnych porach roku. Zespół Śpiewaczy Czarnoleskie Nutki