„Jesteśmy na świecie, aby służyć ludzkości” ( św.Edyta Stein). Nie wystarczy dawać temu, kto prosi, trzeba dawać temu, kto potrzebuje.Najważniejszym życzeniem noworocznego spotkania, które odbyło się 19 stycznia było życzenie zdrowia dla półtorarocznego Huberta – brata wychowanki przedszkola „Calineczka”. Na zaproszenie przedszkola, rady rodziców, rady sołeckiej, biblioteki, kgw i służby zdrowia odpowiedzieli licznie ludzie, którym nie są obce problemy innych. Udział władz gminnych i lokalnych w uroczystości jest dowodem ich wsparcia, szacunku i życzliwości dla działań i dla całej lokalnej wspólnoty.Skoro taki mały chłopczyk zmobilizował tak liczną rzeszę ludzi dobrego serca, to na pewno z naszym wsparciem uda mu się pokonać ciężką chorobę i zwyciężyć w walce o zdrowie.Organizatorzy dziękują za udział wszystkim uczestnikom, szczególnie Wójtowi Gminy Przygodzice panu Krzysztofowi Rasiakowi, Radnemu Powiatu Ostrowskiego panu Tomaszowi Ziąbce , Księdzu Wikariuszowi Radosławowi Talarskiemu oraz miejscowemu Radnemu Romanowi Radajewskiemu. Ogromną wdzięczność za udział w uroczystości kierujemy w stronę ludzi ze świata muzyki – pani Jadwigi Smok, Bogusławy Górskiej i pana Jerzego Wojtaszka.