„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwany dzień przez naszych przedszkolaków. To właśnie tego dnia przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca.

Klub Śpiewaczy „Czarnoleskie nutki” to nasi wspaniali przyjaciele przedszkola, którzy również tego dnia odwiedzili nas aby wręczyć naszym przedszkolakom słodkiego mikołajka. Bardzo dziękujemy za pamięć.

Tego dnia odwiedził nas również Pan Roman Radajewski sołtys Czarnegolasu wraz z Panią Edytą Wawrzyniak i Jolą Golec, którzy przynieśli dla naszych przedszkolaków wspaniałe upominki za, które bardzo dziękujemy.