Przygotowania do wizyty św. Mikołaja w przedszkolu „Calineczka” rozpoczęły się już w czwartek. Gdzie od samego rana przedszkolacy ubierali choinkę by Mikołaj miał gdzie zostawić prezenty. W czwartek też odwiedziły przedszkolaków pierwsze elfy z wizytą i niespodziankami przyszedł, Sołtys Roman Radajewski z Panią Edytą Wawrzyniak. W piątek wszystkie dzieci już od rana z wielką niecierpliwością spoglądały w okna wypatrując św. Mikołaja, który nie kazał na siebie długo czekać.  Wraz z elfami zawitał do naszego przedszkola i obdarował prezentami każdego przedszkolaka. Zaprosiliśmy Mikołaja do wspólnej zabawy zaśpiewaliśmy dla niego wesołe piosenki oraz również mieliśmy dla niego upominki. Na koniec tego fantastycznego dnia odwiedził nas jeszcze jeden gość Pan doktor Tomasz Ziąbka, który jak co roku obdarowuje przedszkolaków wspaniałymi zabawkami.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za prezenty i mile spędzony czas.

Przedszkole Calineczka pamięta również o swoich były podopiecznych, a obecnych pierwszoklasistach. Pani Marylka Radajewska wraz ze św. Mikołajem udała się do dzieci z pierwszej klasy by życzyć im wspaniałych prezentów oraz wręczyć upominek.