W środę 15 czerwca  2016 r.  Przedszkolacy „Calineczki” mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w lekcji przedstawiającej życie w Chinach. Zosia – wychowanka naszego przedszkola po prawie półrocznym pobycie wraz z rodzicami w Chinach opowiadała o swoich niesamowitych przeżyciach związanych z uczęszczaniem do międzynarodowego przedszkola. Tata Zosi, Pan Marek specjalnie na okazję spotkania w przedszkolu przygotował profesjonalną prezentację multimedialną, a mama Zosi – Pani Natalia częstowała orzeszkami, które przedszkolacy uczyli się zjadać za pomocą chińskich pałeczek. Poprzez przedstawione zdjęcia i opowiadania z życia wzięte przedszkolacy nabrali prawdziwej ochoty, by wybrać się w tak daleką podróż. Dziękujemy Państwu Natalii i Markowi Ratajskim oraz Zosi za przyjęcie zaproszenia do naszego przedszkola i za wyjątkowe spotkanie.