Spotkanie różnych pokoleń na terenie malowniczej, spokojnej i gościnnej Leśniczówki w Czarnymlesie, wiele radości, uśmiechu i wspólnej zabawy – takie było  piątkowe popołudnie 30 września 2016 r. Z inicjatywy miejscowego Klubu Seniora przedszkolacy z Calineczki wraz z rodzicami obejrzeli wspaniałe przedstawienie pt. Rzepka J. Tuwima. Aktorzy – Seniorzy w  specjalnie przygotowanych stylizacjach wcielili się w role bohaterów znanego wiersza. Zarówno widzowie najmłodsi jak i  starsi nie dawali wiary tak wspaniałej reżyserii przedstawienia. Po gromkich brawach i podziękowaniach  było wiele wspólnej zabawy i rozmów towarzyskich w cieple płomieni ogniska. Jesienne spotkanie nie mogło się odbyć bez najważniejszego gościa – PANI JESIENI, która wyszła z lasu i przyniosła swoje jesienne dary…. Impreza była tak bardzo udana  i wyjątkowa ponieważ,  wszyscy jej uczestniczy wspaniałe wspólnie potrafili się bawić. Bardzo dziękujemy gospodarzom – Leśniczemu Jerzemu Smokowi i jego małżonce za ciepłe przyjęcie , Seniorom za wspaniałe aktorstwo, Przedszkolakom i Rodzicom za aktywny udział w zabawie. Przedszkole w Czarnymlesie wraz z Radą Rodziców jak zwykle  zabłysło  pomysłowością, umiejętnością organizacyjną oraz  pracowitością.