Dziś w Czarnymlesie gościliśmy wszystkie przedszkola oraz oddziały przedszkolne z naszej gminy. Wszystko za sprawą GMINNEGO PRZEGLĄDU TAŃCA pt. „Bo ja tańczyć chcę”.
Taniec kształtuje precyzje ruchów oraz doskonali ich koordynację, ruchom dziecka nadaje lekkości, sprężystości, gibkości, płynności i skoczności. Wszystkie wymienione cechy można było zobaczyć dziś w trakcie fantastycznych i urozmaiconych występów przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy za udział w przeglądzie i za włożony trud w przygotowanie małych tancerzy.
Nasz przegląd otworzył występ sióstr Andruszczenko, które zaprezentowały fantastyczny układ taneczny oraz gość specjalny z Wrocławia Daniel Koryciak, który specjalizuje się w Electro Swing Dance. Serdecznie dziękujemy za cudowne występy i podzielenie się z nami swoją pasją do tańca.
Serdeczne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego przeglądu.