Dzień Przedszkolaka i jednocześnie Dzień Chłopca to szczególne dni podczas których w przedszkolu zawsze jest wiele atrakcji. Tak samo było i w tym roku. Nasze przedszkole specjalnie dla naszych kochanych milusińskich  odwiedziły ALPAKI Z NASZEJ PAKI. Te wspaniałe zwierzęta towarzyszyły nam przez cały dzień.

Przedszkolacy dowiedzieli się skąd pochodzą ALPAKI, czym się żywią, co można zrobić z wełny tych zwierząt. Każde dziecko miało możliwość karmienia zwierząt, przytulania i pójścia na krótki spacer.

Tego dnia nie obyło się bez drobnych upominków w postaci wiatraczków zakupionych z funduszu Rady Rodziców.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów Państwa Joanny i Macieja Serafin oraz firmy EURO-HEL , którzy dołożyli swoją cegiełkę by zrealizować tak ciekawe spotkanie dla naszych przedszkolaków.