Dzień Dziecka jest jednym z najważniejszych dni w całym roku. W tym dniu na naszych kochanych przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Dzień rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw przy muzyce. Tego dni odwiedzili nas nasi koledzy i koleżanki z Oddziału Przedszkolnego „Żabki” by razem z Nami świętować ten wspaniały dzień, ale to nie jedyni goście jacy nas odwiedzili tego dnia. Ze słodkim i zimnym prezentem przyszła do Nas Pani Ewa Skotnica, która złożyła życzenia i poczęstowała nas lodami. Odwiedził Nas również Pan doktor Tomasz Ziąbka, który nigdy o nas nie zapomina i przyniósł wspaniałe prezenty. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za pamięć. Wszystkie grupy spędziły miły czas na przedszkolnym placu zabaw gdzie wszyscy wspólnie się bawili. Największą niespodzianką tego dnia był spektakl „Śmiechowisko” wystawiony przez teatr Psikus. Podczas oglądania było bardzo dużo śmiechu wszyscy wspaniale się bawili. Na dzieci czekały również wspaniałe prezenty. Życzymy wszystkim dzieciom radości i samych słonecznych dni!