Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie na salę wiejską w Czarnymlesie. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci przywitały swoich dziadków piosenką a następnie zaprezentowały piękne układy taneczne na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali sto lat. Na scenie dla babć i dziadków wystąpili nie tylko nasi przedszkolacy ale również zaprzyjaźniony Klub Seniora, który zaprezentował piękną piosenkę „Dobrym być”. Serdecznie dziękujemy za piękny występ. Dziękujemy również wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i mile spędzone popołudnie.