18.02.2022r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany BAL KARNAWAŁOWY pod piracką banderą. I jak to na balach bywa, zabawa była wspaniała. Ale nie tylko piraci zaszczycili piracki statek swą obecnością byli policjanci, księżniczki, ekipa z Psiego Patrolu, superbohaterowie, motylki, lew, królik, wojownicy ninja i wiele wiele innych. Każdy w wyjątkowym i starannie dopracowanym kostiumie.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów a wszystko przy dźwiękach szant. Jak przystało na prawdziwych poszukiwaczy przygód, na dzieci czekała skrzynia skarbów. Jednak otworzyć ją mogły tylko prawidłowo wykonane zadania, które dla przedszkolaków zostawili piraci. Wszystko dokładnie opisane było w znalezionej butelce z listem i mapą. Wszyscy wyruszyli ku przygodzie. Każde zadanie zostało w prawidłowy sposób rozwiązane i doprowadziły przedszkolaków do skrzyni skarbów w której ukryte były pirackie upominki dla dzieci. Dzień minął nam w miłej atmosferze i z piracką pieśnią na ustach.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Serafinowi za udostępnienie butli z helem dzięki której mogliśmy udekorować przedszkole kolorowymi balonami.