Prawdę powie ta butelka

Kogo czeka przyszłość wielka

Kręćmy butelką parę razy

Bo każdemu coś się marzy

We wtorek 30.11 nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

Tego dnia wszyscy przyszli do przedszkola wystrojeni we wróżki, czarodziejów i inne postacie.

Przygotowane rekwizyty i panujący nastrój w przedszkolu sprzyjał przepowiedniom.

Dzieci wzięły udział w takich wróżbach jak: układanie butów gdzie dowiedziały się która dziewczyna wyjdzie pierwsza za mąż. Przedszkolacy poznali imiona swoich przyszłych miłości oraz kim będą w przyszłości. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa jako wesołą zabawę. Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane.

Tego dnia nie zabrakło magicznych prac plastycznych, zabaw z kodowaniem oraz wesołych zabaw przy muzyce.