Przedszkole „Calineczka” wzięło udział w akcji MEN „Razem na święta” Ponieważ od dawna współpracujemy z miejscowym Klubem Seniora i mamy za sobą wiele wspólnych działań, to w tym wyjątkowym roku ograniczeń postanowiliśmy dotrzeć indywidualnie do każdego klubowicza z życzeniami i słodyczami. Nasi wspaniali przedszkolacy pod kierunkiem nauczycieli i pracowników przedszkola przygotowali piękne aniołki i życzenia, które dostarczył św. Mikołaj z Elfami. Świąteczni doręczyciele odwiedzili również miejscowe sklepy,ks. Proboszcza, aptekę i przychodnię lekarską. Wszyscy adresaci ucieszyli się na nasz widok, powitali nas uśmiechem i dobrym słowem.Przekonaliśmy się, że robienie innym miłej niespodzianki sprawia wielką radość.