Mam serduszko malowane na kolor czerwony, kogo lubię i szanuję, temu podaruję.

14 luty, to dzień inny niz zwykle. Przedszkolacy z poszczególnych grup wybierają najsympatycznieszą dziewczynkę i najsympatyczniejszego chłopca, czli walentynkę i walentego. W bieżącym roku korona przypadła Małgosi Tomankiewicz i Wiktorowi Podemskiemu z grupy młodszej oraz Julii Lizak i Mikołajowi Cieślińskiemu z grupy starszej. Nowością był konkurs plastyczny na najładniejsze serduszko walentynkowe. Pierwsze miejsca z poszczególnych grup przypadły Wiktorowi Podemskiemu oraz Julii i Karolinie Romanowskim, miejsce drugie otrzymali Ola Zimoch i Wiktoria Janiak, a miejszce trzecie przypadło Kindze Opałce i Fabianowi Fabrowskiemu. Jury w składzie : Helena Chmielina, Ewa Skotnicka i Joanna Noskowicz miało bardzo twardy orzech do zgryzienia, bo wszystkie serduszka były bardzo ładne. Już w przedszkolu stwarza się okazje do pierwszych sukcesów i pierwszych porażek. Zwyciężcy otrzymali nagrody i oklaski. Za rok znów będą nowe wybory i nowe szanse dla tych, którym w tym roku zabrakło szczęścia.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę w organizacji konkursu plastycznego.