Jesienią, jesienią

Złociste gruszeczki

Świecą się, jak gwiazdy,

Pomiędzy listeczki.

Tymi słowami przywitali Nas przedszkolacy z grupy żabek podczas JESIENNEGO PRZEDSTAWIENIA, które przygotowali nie tylko dla przedszkolaków, ale również dla Seniorów z Zespołu Śpiewaczego „Czarnolesie nutki”. Starszacy zaprezentowali nie tylko wspaniałe widowisko taneczno-muzyczne, ale również zaprosili widownie do wspólnej zabawy. Wszyscy wspólnie bawili się w stare dobre zabawy takie jak „Mam chusteczkę”, „Siała baba mak” czy „Dwóm tańczyć się zachciało”.

Część artystyczną przygotowała Pani Aneta Roga, która zadbała o najmniejszy szczegół. Do współpracy w przygotowaniach i prowadzeniu przedstawienia włączyła się Pani bibliotekarka Edyta Wawrzyniak, bardzo dziękujemy za miłą współpracę.

Serdecznie podziękowania również dla Pani dyrektor szkoły Urszuli Pawłowskiej, za udostępnienie sali gimnastycznej.