x720   „WIEDZĄ O TYM WSZYSTKIE DZIECI

WIEDZĄ NASZE PANIE,

JAK BAJECZKA SIĘ ZACZYNA?

…ZA GÓRAMI, ZA LASAMI….

CZY TO BAJKA, CZY NIE BAJKA,

MYŚLCIE SOBIE,CO TAM CHCECIE,

                                                                                                     ALE WIEMY JEDNO-TO PRZEDSZKOLE

                                                                                                     JEST NAJLEPSZE W CAŁYM ŚWIECIE!

Kolejny rok szkolny właśnie dobiegł końca.W upalny, burzowy czwartek, 24 czerwca 2021 roku dzieci, dyrekcja, kadra pedagogiczna i pracownicy z Publicznego Przedszkola „Calineczka” w Czarnymlesie wspólnie z delegacją pań z Rady Rodziców pożegnali mijający czas pełen zabawy, nauki i pracy. Jak zawsze, pożegnaliśmy się „na wesoło”: piosenką, tańcem, szerokim uśmiechem- teraz wszyscy wyruszą na zasłużony odpoczynek, a po wakacjach wrócimy, by kontynuować tę niezwykła podróż w murach naszej „Calineczki”…

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom, organizacjom, które towarzyszyły nam przez cały rok, wspierając miłym słowem, serdecznym gestem i dobrym sercem!