cropped-logo-projektu-4

Miło nam poinformować, że Publiczne Przedszkole „Calineczka” w Czarnymlesie zrealizowało II moduł międzynarodowego projektu pt.Emocje”. Głównym celem drugiego modułu zatytułowanego „Wyobraźnia”  było rozwijanie u naszych wychowanków wyobraźni, fantazji i kreatywności oraz świadomości, że ludzka wyobraźnia posiada ogromną moc sprawczą i czyni nas wielkimi…W ramach zadań z tego zakresu dzieci z wszystkich trzech grup wysłuchały odpowiednio dobranych bajek i opowiadań, tworzyły „Drzewka wyobraźni”, podróżowały do „Krainy Wyobraźni „wraz z żółtym balonikiem, brały udział w twórczych zabawach  zabawach muzycznych i relaksacyjnych. Realizacja zadań sprawiła przedszkolakom mnóstwo frajdy i sprawiła, że z niecierpliwością czekają na kolejną porcję zabawy i rozrywki.