W miniony piątek, 30 października, dzieci 4-5 letnie z grupy „Rybek” zaprosiły swoich młodszych kolegów oraz wszystkie panie pracujące w przedszkolu na literackie spotkanie pod hasłem ” KOCHAM PRZYRODĘ”. W jesiennej scenerii każdy elegancki przedszkolak zaprezentował krótki wiersz                 o tematyce przyrodniczej: były  strofy o biedronkach,jeżach,wiewiórkach, niegrzecznych koziołkach ,  o matce Ziemi i przyrodzie, o którą należy się troszczyć. Krótkim przerywnikiem muzyczno-ruchowym była piosenka   o padającym jesiennym deszczu z wykorzystaniem parasoli. Młodsze dzieci z grupy        ” Motyli” również zaprezentowały jesienny wierszyk. Miłym akcentem w trakcie spotkania było obdarowanie dzieci nowymi zabawkami zakupionymi przez p.dyrektor.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków i serdecznie dziękujemy ich Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie dzieci do uroczystości.