21 listopada to dzień w którym obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszym przedszkolu po raz pierwszy obchodzimy ten dzień ale już wiemy, że na stałe zagości w naszym przedszkolnym kalendarzu.

Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. ????????????????????

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Z tej okazji nakręciliśmy film w którym dzieci z grupy Żabek wyjaśniają co według nich oznacza być życzliwym. Natomiast dzieci z grupy Rybek i Motyli postanowiły w tym dniu podziękować i docenić za codzienną ciężką pracę różnych ludzi.

FILM- ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA