„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Nasz przedszkolny świat śmiał się, aż do łez a wszystko za sprawą obchodów DNIA UŚMIECHU.

Każdy z przedszkolaków ubrany przyszedł na żółto. Uśmiechy towarzyszyły nam już od samego rana, następnie Panie z kuchni przygotowały na śniadanie uśmiechnięte buźki. Po śniadaniu dzieci wysłuchały bajki opowiadającej o SILE UŚMIECHU, dowiedzieli się, że dzięki uśmiechom świat staje się lepszy i piękniejszy. Wykonaliśmy papierowe uśmiechnięte minki, które towarzyszyły nam podczas radosnych pląsów przy muzyce.

Tego dnia na naszych przedszkolaków czekała niespodzianka, a mianowicie wszystkie Panie przebrane w kolorowe stroje zatańczyły dla dzieci specjalny taniec, który wywołał na buziach naszych przedszkolaków uśmiech. Nie obyło się oczywiście bez bisu.

Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzicom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo „uśmiech nic nie kosztuje, ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego, który go daje”, czyni nas lepszymi i piękniejszymi.