POWIEWA FLAGA, GDY WIATR SIĘ ZERWIE

A NA TEJ FLADZE JEST BIEL I CZERWIEŃ.

CZERWIEŃ TO MIŁOŚĆ, BIEL SERCA CZYSTE.

PIĘKNE SĄ NASZE BARWY OJCZYSTE!

Aby uczcić miniony Dzień Niepodległości, dzieci z grupy „Żabek” zaprezentowały 14 listopada najpiękniejsze wiersze o tematyce patriotycznej. Odświętnie ubrani przedszkolacy deklamowali odważnie mniej i bardziej znane utwory polskich pisarzy, odśpiewali         w postawie ” na baczność” hymn państwowy, a także wesołą piosenkę o małych Polakach. Była także krótka inscenizacja piosenki o symbolach narodowych. Laureaci: Tadzio Pigłas , Noemi Jarych, Bartuś Krowicki. Hania Płóciennik oraz  Kubuś Niewiejski zaprezentowali ponownie swój talent recytatorski na spotkaniu w Przedszkolu CALINECZKA 15. listopada.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za pomoc i zaangażowanie na rzecz wychowania patriotycznego dzieci.