Tegoroczny Dzień Dziecka w Przedszkolu obchodzono aż trzy dni.

27 maja odbyła się wycieczka do  Krainy Dinozaurów w Rogowie, którą pomogli sfinansować przedstawiciele miejscowych firm : ALMANO i  EURO – HEL.

W Piątek przedszkolacy otrzymali upominki od przedstawicieli Rady Sołeckiej, Biblioteki i czytelniczek, KGW w Czarnymlesie i Hetmanowie, Kierownika sklepu GS i przedstawicieli służby zdrowia, a także upominki od Rady Rodziców i kuchni przedszkolnej.

W poniedziałek Ludowy Klub Sportowy w Czarnymlesie wraz z lekarzem Tomaszem Ziąbką oraz firmą EURO – HEL przygotowali dla przedszkolaków moc sportowych atrakcji, upominki i słodycze.

SKŁADAMY  WIELKIE  PODZIĘKOWANIA  WSZYSTKIM  DARCZYŃCOM,  OSOBOM  WIELKIEGO  SERCA, KTÓRZY  BEZINTERESOWNIE  ANGAŻUJĄ  SIĘ  W  SPRAWIENIE  RADOŚCI NAJMŁODSZYM.

CZUJEMY  SIĘ  LUBIANI  I  DOCENIANI.

Przez taką postawę sprawiamy, że dzieci  cieszą się i uśmiechają, a także uczą  okazywania wdzięczności .