„Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas”

Uroczystości w przedszkolu stanowią ważny czynnik w wychowaniu, dzięki swej niecodzienności i atrakcyjności, wpływają bardzo mocno na zaangażowanie emocjonalne dzieci. Zakończenie roku w przedszkolu ma charakter podsumowania całorocznej pracy placówki, wychowankowie prezentują przed szerokim gronem publiczności swoje umiejętności, zdolności i talenty.

22.06.2022r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Dzieci 3-4-5letnie przedstawiły krótką część artystyczną następnie wierszykiem i skromnym upominkiem pożegnali starszych kolegów.

Dzieci 6letnie z grupy Żabek również przedstawiły po raz ostatni część artystyczną w której pokazali nie tylko swoje zdolności taneczne ale również wokalne i recytatorskie.  Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów oraz wspaniałych chwil w szkole.

Podziękowania dla Rady Rodziców i rodziców dzieci 6letnich za piękne podziękowania i pomoc w organizacji tego dnia.