24.05.2022r. nasi przedszkolacy wybrali się na spacer w wyjątkowe miejsce by zamienić się w małych obserwatorów przyrody a mianowicie do pasieki Państw Witwickich. Pan Krzysztof i Pani Ilona w  bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiedział dzieciom o życiu pszczół, które są bardzo ważnymi owadami w naszym ekosystemie. Dzieci miały okazję zapoznać się z budową ula oraz z urządzeniami ułatwiającymi pozyskiwanie miodu. Przedszkolaki ubrane w ochronne pszczelarskie kapelusze mogli poczuć się jak prawdziwi pszczelarze. Największą radość sprawiło dzieciom próbowanie miodu prosto z ula. Serdecznie dziękujemy Państwu Witwickim za cenną i bardzo ciekawą lekcję o pszczołach i za miłe przyjęcie nas w swojej pasiece.