WIZYTA W OSP CZARNYLAS
Dzieci z naszego przedszkola miały wyjątkową okazję odwiedzić remizę strażacką OSP Czarnylas.
Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Pausiowi za profesjonalne i bardzo ciekawe przekazanie wiedzy o pracy strażaka. Dzieci mogły z bliska zobaczyć wozy strażackie, ich wyposażenie oraz specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Ogromne zainteresowanie wzbudziły również stroje strażackie, łódka ratownicza oraz sama remiza strażacka.
To była niezwykle wartościowa i pełna emocji lekcja, która na długo pozostanie w pamięci dzieci
Jeszcze raz dziękujemy za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas i zaangażowanie!


















































