Dnia 21.10.2021r. odwiedził nas Pan Policjant  mł. asp.  Arkadiusz Kopras.

Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię.

Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Pan policjant zaprezentował wyposażenie policyjne – kajdanki, lizak, odznakę, niezbędne podczas wykonywanej pracy. Jednak największym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu i poczuć się jak prawdziwi policjanci.

Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy dzieci wręczyły policjantowi podziękowanie.