Coraz bliżej wakacje, dni stają się coraz dłuższe, a słońce cieplutko grzeje. W ciągu ostatnich miesięcy w grupie „Żabek” wiele się działo – pożegnaliśmy Zimę, a powitaliśmy Wiosnę, odwiedził nas Zajączek Wielkanocny, odbył się Dzień Matki i Dzień Dziecka na sportowo… Marzec, kwiecień, maj i czerwiec były kolorowe i wesołe.

Swoje urodziny świętowali Alan Raburski, Ania Serafin, Ania Wawrzyniak, Kasia Szeszycka, Malwina Kycia, Ania Szczepaniak, Leon Kliber, Zosia Burchardt, Robert Pigłas i Paulinka Dolata. Dzieci zdmuchnęły świeczki, rozpakowały prezenty i poczęstowały kolegów oraz koleżanki słodkościami.

Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości, spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego!