SZANOWNI RODZICE

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI „DNIA BABCI I DZIADKA”:

1. W środę, 18.01.23 , prosimy o odbieranie dzieci z przedszkola od godz.14.00 i przewiezienie ich na salę wiejską, by o godz.14.30 mogła rozpocząć się próba części artystycznej. Podczas próby, która potrwa około 1 godziny poprosimy rodziców o ustawienie stołów           i krzeseł-musimy przygotować miejsce dla około 200 osób

Po próbie poprosimy rodziców o odebranie od pań strojów przedszkolnych dla dzieci ( stroje będą zapakowane w podpisane reklamówki i prosimy, by w tych samych reklamówkach oddać stroje w poniedziałek, 23.01. Prosimy, by nie prać strojów przedszkolnych)

2. 21.01.23, w sobotę odbędzie się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, początek spotkania : godz.15.00, prosimy , by dzieci-ubrane już w stroje przedszkolne- przyprowadzić na salę wiejską na godzinę 14.30. Część artystyczna potrwa ok.1 godziny.

Najlepszym sposobem, aby dzieci nie płakały, jest ( już po przyprowadzeniu na salę) oddanie ich pod opiekę pań z przedszkola i szybkie oddalenie się.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zapewnić rodzicom miejsc siedzących na sali (rodzice mogą poczekać na końcu sali), w pierwszej kolejności musimy zapewnić miejsca dla babć i dziadków oraz zaproszonych gości.

3. Serdecznie prosimy, aby nie podchodzić pod scenę w celu robienia zdjęć i filmowania-mogłoby to zakłócić występy dzieci i uniemożliwić gościom odbiór. Zdjęcia i filmiki z uroczystości będą dostępne na stronie internetowej i fb naszego przedszkola.

4. Po części artystycznej zakończonej tradycyjnym „100 lat” dzieci otrzymają napój i słodycze, po czym prosimy rodziców, by w miarę możliwości zabrali dzieci do domu- przyda im się zasłużony odpoczynek.

5.Dziadkowie pozostaną  na części towarzyskiej i poczęstunku oraz na bardzo ciekawym przedstawieniu w wykonaniu Klubu Seniora z Czarnegolasu

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ