25 czerwca, w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie. W tym dniu żegnaliśmy naszych kochanych przedszkolaków, którzy od września wyruszą do szkoły i rozpoczną nowy etap w swoim życiu. Przedszkolacy przeszli swego rodzaju test, podczas którego przypominali sobie poznane piosenki, ćwiczyli swoją sprawność fizyczną, umiejętności matematyczne i polonistyczne. Wszyscy jednogłośnie zdecydowali, że nasi kochani przedszkolacy gotowi są by wyruszyć do szkoły. Było nam niezmiernie miło, że pomimo panującej pandemii mogliśmy się spotkać i podziękować za wszystkie lata spędzone razem. Pani dyrektor serdecznie podziękowała Radzie Rodziców za owocną współpracę, za zaangażowanie i okazałą pomoc. Ogromne podziękowania skierowane zostały także do rodziców, za trud zaangażowanie  przez cały okres edukacji.

Na zakończenie dzieci otrzymały upominki oraz od Rady Rodziców pamiątkowe tablo.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, za upominki.

Cała uroczystość odbywała się zgodnie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.