Niebo – Ziemi, Niebu – Ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia.
W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia dzieci nie tylko przyjmują
świątecznych gości, ale również same składają wizyty.
Delegacja dzieci wraz z Panią dyrektor, nauczycielkami i współpracownikami wybrali się by osobiście życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT i wręczyć mały upominek przedstawicielom władz lokalnych oraz przyjaciołom naszego przedszkola. Przedszkolacy odwiedzili m.in. Wójta Gminy Przygodzice- P. Krzysztofa Rasiaka, Dyrektora GZEASu P. Dariusza Spychalskiego, pracowników GZEAS, Dyrektora GOKu P. Roberta Kaczmarka, składając życzenia na ręce Pani Agaty Niedzielskiej, pracownikom Gminy Przygodzice, , Pana doktora Tomasza Ziąbkę, Klub Seniora Czarnoleskie Nutki oraz Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłane życzenia oraz te złożone osobiście.