Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana nas odwiedził. Przedszkolacy tego dnia zamienili się w małych pomocników św. Mikołaja a wszystko za sprawą czerwonych strojów. Dzieci na powitanie Mikołaja przygotowały piosenkę oraz zaprosiły św. Mikołaja do wspólnego tańca. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i miłe dla innych. Nasz miły gość każdemu przedszkolakowi wręczył skromny upominek i obiecał, że wróci jeszcze raz do naszego przedszkola.
Tego wspaniałego dnia nie tylko św. Mikołaj odwiedził przedszkolaków ale również Panie z Klubu Seniora w Czarnymlesie, które również przyniosły upominki dla naszych przedszkolaków oraz Pan sołtys Roman Radajewski z Panią Edytą Wawrzyniak bibliotekarką którzy również obdarowali naszych przedszkolaków słodkim prezentem. Serdecznie dziękujemy, za pamięć o naszych przedszkolakach.
Serdeczne podziękowania również dla Pana Mariusza Rogi, który zapewnił wspaniały transport dla naszego św. Mikołaja.

Dziękujemy!