„W tańcu można się zatracić, zakochać i nastrój poprawić.”

Muzyka i taniec towarzyszy nam każdego dnia, jest to nieodłączny elemente każdego dnia w przedszkolu.

Nasze przedszkole zorganizowało GMINNY PRZEGLĄD TAŃCA PT. „WE LOVE DANCE”, który skierowany był do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych naszej gminy. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy Rybek (4-5latki). Celem przeglądu było wspomaganie dzieci w rozwoju uzdolnień, zachęcanie do występów scenicznych, promowanie młodych talentów. Po raz pierwszy przegląd odbył się w formie online, nauczyciele i przedszkolacy doskonale sobie poradzili wysyłając przepiękne występy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych układów choreograficznych a nauczycielom dziękujemy, za przygotowanie do występów.

„O tańcu nie da się pisać- taniec trzeba tańczyć”- zapraszamy do obejrzenia występów tanecznych

GMINNY PRZEGLĄD TAŃCA PT. „WE LOVE DANE”

TANIEC