Wczoraj w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI „ŚPIEWAMY DLA MAMY”.
W przeglądzie wzięły udział dzieci z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Przygodzice. Celem przeglądu było m. in. rozwijanie wartości artystycznych wśród dzieci, popularyzacja wartościowych treści muzycznych oraz prezentacja i promocja umiejętności artystycznych dzieci w wieku przedszkolnym,
Mali artyści zaprezentowali się wspaniale, a publiczność nagrodziła ich gromki brawami.
Gratulacje i wielkie uznanie dla małych talentów wyraził również Wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak, który pogratulował młodym wykonawcom wspaniałych występów.
Nasze przedszkole reprezentowała Amelia Malinger, która zaprezentowała piosenkę pt. Mamo Kocham Cię.
Każdy uczestnik otrzymał nagrodę oraz statuetkę dla placówki którą reprezentował.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i obecność.