Dnia 6kwietnia odbyło się wręczenie nagród w GMINNYM PRZEGLĄDZIE PLASTYCZNYM „KOLOROWA PALMA WIELKANOCNA”, który organizowany był przez nasze przedszkole. W przeglądzie wzięło udział 9 placówek przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych. Celem przeglądu było:

• propagowanie tradycji regionalnych oraz zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą,

• stworzenie okazji do zaprezentowania własnych pomysłów oraz form jej zdobienia,

• rozbudzanie inwencji twórczej dzieci,

• zachęcanie rodzin do wspólnego tworzenia prac konkursowych

Wręczenie nagród odbyło się w pobliskim Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie gdzie  ksiądz Proboszcz Daniel Zarębski przybliżył zgromadzonym gościom symbolikę PALMY WIELKANOCNEJ. Następnie każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek.

Serdecznie dziękujemy, za udział w przeglądzie i stworzenie pięknych kolorowych palm. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do oglądania wystawy w kościele, którą będzie można podziwiać w NIEDZIELE PALMOWĄ.