Dzień Pluszowego Misia to jedno z ulubionych świat naszych przedszkolaków. To właśnie tego dnia dzieci mogą przynieść swoje ulubione misie do przedszkola. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Dzieci poznały historię dotycząca powstania misia, wzięły udział w zgadywankach dotyczących MISIÓW Z BAJEK. Miłą niespodzianką była wizyta Pani Ilony Witwickiej, która przyniosła do naszego przedszkola ulubiony przysmak misiów a mianowicie Miód z własnej pasieki. Serdecznie dziękujemy, za wizytę i prezent.

W dniu misia nie brakowało zabaw z pluszowymi przyjaciółmi oraz zawodów z udziałem przedszkolaków i ich przytulanek.