„Choć serduszko moje małe,
Tobie dziś oddaje całe.
byś na zawsze pamiętała
I podziękę moją znała.
Za to wszystko coś zrobiła,
Za to żeś mnie urodziła,
I że byłaś mą ostoją,
Za to żeś jest matką moją.
Ślę życzenia a nie kwiatki”

Z okazji Święta Mamy każda z grup przygotowała programy artystyczne oraz upominki. Piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały mamom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Panowała podniosła atmosfera. Dziękujemy mamom za przybycie na przedstawienie w wykonaniu naszych przedszkolaków. Serdecznie podziękowania dla mamy Tosi B. z grupy Rybek, która przygotowała dla naszych dzielnych aktorów słodki upominek i pięknie podziękowała dzieciom oraz Paniom nauczycielkom za wysiłek i trud włożony w przygotowanie części artystycznej.