W poniedziałek w przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ KUNDELKA. Pomimo, że jest to święto z rzędu dziwnych i nietypowych, to jest ono wyjątkowo pouczające. W ramach tego dnia w naszym przedszkolu ogłoszona została akcja „Pełna miska dla schroniska” gdzie przedszkolacy przynosili karmę dla psów ze Schroniska we Wysocku Wielkim.  Wszyscy spisali się na medal i okazali wielkie serce dla bezdomnych pupili. Zebraliśmy dużą ilość karmy, która już została przekazana dla potrzebujących kundelków.  Przedszkolakom i ich rodzicom bardzo dziękujemy za włączenie się w akcje.

Tego dnia w naszym przedszkolu gościliśmy wspaniałych gości, a mianowicie odwiedziła nas Pani Inez Kocemba ze swoim psem Vaderem. Vader to pies rasy NOWOFUNLAND pomimo swoich dużych gabarytów i wagi 65kg. jest to bardzo miły i przyjazny pies o czym przekonały się dzieci głaszcząc go. Pani Inez opowiedziała nam o umiejętnościach jakie posiada jej pies, że jest psem ratowniczym jak i wystawowym, który zdobywa liczne medale na konkursach. Bardzo dziękujemy, za tak miłe spotkanie i upominki dla naszych przedszkolaków.