„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

Beverly Conklin

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci.

Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor Maria Radajewska, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za podziękowania i wręczone kwiaty, również podziękowania dla przedszkolaków, którzy obdarowali nas upominkami w ramach wdzięczności.

Dziękujemy również Panu Doktorowi Tomaszowi Ziąbce, za wizytę, miłe słowo i piękny bukiet kwiatów.