Dnia 28.10.2021r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dyni. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach, podczas których poznaliśmy bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Tego dnia w naszym przedszkolu, dzieci poczuły się jak na prawdziwej farmie dyniowej a wszystko za sprawą dużej ilości dyń i dekoracji, która była dopełnieniem tego dnia. Dzień Dyni pozwolił naszym przedszkolakom poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił wiedzę na ich temat. Dynia grała dziś pierwsze skrzypce nie tylko podczas gier i zabawa lecz również podczas dzisiejszego obiadu. Przedszkolacy mieli możliwość spróbowania pysznej zupy dyniowej, która bardzo im zasmakowała i licznie prosili o dokładkę oraz swoje dzisiejsze pragnienie mogli ugasić smacznym kompotem dyniowym.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pomarańczowych strojów dla dzieci oraz za przyniesienie dyń do przedszkola.