Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola w sobotnie popołudnie gościły swoje Babcie oraz Dziadków na Sali wiejskiej w Czarnymlesie aby uczcić ich święto.

Choć na zewnątrz było biało i mroźnie, to w środku panowała wyjątkowo ciepła i serdeczna atmosfera. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolacy z tej okazji przygotowali piękne tańce oraz piosenki, które znakomicie zaprezentowali na wielkiej scenie.

Gdy dzielni przedszkolacy zaprezentowali swój repertuar, głos oddaliśmy Klubowi Seniora „Czarnoleskie Nutki” pod kierownictwem Pana Romana Gosławskiego, który zaprezentował piękne pastorałki oraz wprowadził do sobotniego spotkania wiele radości i uśmiechu a wszystko za sprawą wykonania piosenki „Taniec staruszków”, który wywołał wśród dziadków wielką radość.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdecznie dziękujemy, za przybycie zaproszonym gościom, Radzie Rodziców oraz rodzicom spoza RR, którzy przyczynili się do zorganizowania tego dnia.