ZAP03-Miniatura   Dnia 24 .06.2021, tj. w czwartek, o godz. 14.30 przed budynkiem przedszkola „Calineczka” w Czarnymlesie odbędzie się uroczystość „Pożegnania przedszkola” przez dzieci idące do szkoły. W pożegnaniu weźmie udział cała grupa „Żabek” , ale na uroczystość zapraszamy tylko rodzica dzieci, które żegnają się  z przedszkolem na stałe.

W tym samym dniu , o godz.10.00 w uroczystości „Zakończenia roku szkolnego” wezmą udział dwie grupy dzieci- „Motyle” i „Rybki”. Będzie to uroczystość wewnętrzna, bez udziału rodziców.

Na obie uroczystości zapraszamy delegację Rady Rodziców przedszkola.

W tym dniu wyjątkowo prosimy, aby dzieci z grupy „Motyli” i „Rybek”zostały odebrane do godz.14.00.

Dzieci z grupy „Żabek” będą do odbioru w przedszkolu

Prosimy, aby rodzice 6-latków-nasi goście- zaparkowali samochody na parkingu przy kościele, ponieważ na placu przed przedszkolem zaplanowana jest uroczystość „Pożegnania przedszkola”