absolwentSZANOWNI PAŃSTWO, DROGIE 6-LATKI:

Z PRZYJEMNOŚCIĄ PONAWIAMY ZAPROSZENIE DLA DZIECI Z „ZERÓWKI” WRAZ Z ( jednym) RODZICEM NA UROCZYSTOŚĆ

” POŻEGNANIA Z PRZEDSZKOLEM”,

W CZWARTEK, 25.06.2020, o godz.14.00

ZAPROSZENIE KIERUJEMY TAKŻE DO CAŁEJ RADY RODZICÓW DZIAŁAJĄCEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Uroczystość odbędzie się na świeżym powietrzu przed przedszkolem, z zachowaniem odpowiednich odległości i obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

W programie:

część „oficjalno- artystyczna” ze ” Wspomnieniami Calineczki”, piosenką, wierszem oraz rozdaniem dyplomów i upominków,

– część ” towarzysko-zabawowa” z poczęstunkiem na zmodernizowanym placu zabaw obok czarnoleskiej biblioteki

Jednocześnie informujemy, że w razie jakichkolwiek obaw  Rodziców związanych z bezpieczeństwem , nieobecność będzie usprawiedliwiona, a odbiór dyplomów i upominków umożliwimy następnego dnia, w piątek, 26.06.2020.

Jeżeli pogoda nie będzie nam sprzyjać, przewidujemy tylko indywidualne wręczenie upominków , dyplomów oraz zdjęcia pod osłona namiotów przed przedszkolem.

Ze względów organizacyjnych serdecznie prosimy o parkowanie samochodów na parkingu przy kościele lub Bibliotece  ( tam planujemy przejść na „część towarzyską”).

W piątek, 26.06.2020, zapraszamy do przedszkola po odbiór upominków i dyplomów rodziców wszystkich pozostałych dzieci.

Podczas wizyty w przedszkolu można będzie oddać wypełnioną „Ankietę dla rodziców”

PROSIMY, ABY ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA PRZYSZLI W TYM DNIU W STROJU GALOWYM