Pożegnania są zawsze smutne ale mogą też być wyjątkowe i wymarzone, bo coś się kończy, a coś się zaczyna……14 czerwca pożegnaliśmy 21 osobową grupę 6 – latków w przekonaniu, że są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia nauki w szkole. Podziękowaliśmy wszystkim przedszkolakom za miniony rok pełen wspaniałych wrażeń. Pogratulowaliśmy przedszkolakom i rodzicom za wspaniałą i owocną współpracę. Podziękowaliśmy wspaniałej i wyjątkowej Radzie Rodziców za troskę i pomoc a także prezent dla przedszkolaków w postaci piaskownic, tablic i innych sprzętów na plac zabaw. Rada Rodziców w imieniu wszystkich rodziców, a szczególnie rodziców dzieci 6 – letnich podziękowała Kadrze Pracowniczej. Ks. Witold Dolny odprawił w intencji całej społeczności przedszkolnej Mszę św. podczas której przedszkolacy zaśpiewali piękne pieśni religijne. POZOSTANĄ PIĘKNE WSPOMNIENIA, DZIĘKUJEMY !!!