18 maja wszyscy przedszkolacy wybrali się na wycieczkę do RODZINNEGO PARKU ROZRYWKI I EDUKACJI „GÓRECZNIK” gdzie czekały na nas różne atrakcje. Dzieci wzięły udział w lekcji tematycznej W STUMILOWYM LESIE gdzie odkrywały jakie tajemnice skrywa las. Poznały jego mieszkańców i dowiedziały się co cennego i smacznego dla ludzi można w nim znaleźć. Dużą atrakcją były grzyby w gigantycznych rozmiarach, przedszkolacy mogli poczuć się jak krasnale i chować się pod ogromnymi kapeluszami grzybów, ale co najważniejsze poznali trujące i jadalne okazy. Dzieci także przejechały się kolejką, skakały na dmuchanych zamkach no i oczywiście zabawa na placu zabaw,  której nie było końca. Po męczącym i pełnym atrakcji dniu dzieci zjadły obiad i zasłużone lody. Wszyscy z wielkimi uśmiechami wracali do przedszkola.